Pārdod

Jūrmala

Jomas iela 19, Majori, Jūrmala

sqf 114 m2
3 / 3
4
JOMAS & BEACH RESIDENCE arhitektūra apvieno abus pirmskara Jūrmalas elementus - dekoratīvos, cirsts elementus, tornīšus - un mūsdienu dzīves telpas elementus, kas saglabāti stikla, koka un itāļu travertīna akmens kombinācijā.
JOMAS & BEACH RESIDENCE fasādi rotā gaiši, graciozi Art Deco elementi, kas patiks gan jauniem, ambicioziem cilvēkiem, gan vecākajai paaudzei, kas novērtē klasiskos motīvus.
Īpašs, emocionāls JOMAS & BEACH RESIDENCE arhitektūras simbols ir kokgriezumi. Griešanas tēma - labklājības smarža, ziedi, zaļš dārzs, kā arī cirsts koka apvienojums ar stiklu, interjera un ārpuses elementiem - simbolizē nebeidzamo dzīves enerģiju.
JOMAS & BEACH RESIDENCE fasādes konstrukcija ir veidota no keramzīta blokiem. Plātnes ir monolīta betona. Jumts - auksti velmēts lokšņu metāls. Kokvilnas izolācija.
Logi un kāpnes (arī divstāvu dzīvokļos) - koka, pēc klienta pieprasījuma maināmi (piemēram, metāls - stikls).
Apkure - vietēja (katlu telpa). Katrā dzīvoklī autonoma klimata kontrole.
Apkope
JOMAS & BEACH RESIDENCE dzīvokļos ir pilns tehniskā atbalsta komplekts, ieskaitot teritorijas uzkopšanu, automātisku tiešsaistes apkures kontroli, videonovērošanu visu diennakti un katru dienu (pēc individuāla pieprasījuma).
Atkarībā no dzīvokļa jums tiks piedāvāta ērta autostāvvieta vai iespēja iegādāties autostāvvietu par papildu samaksu.
Komerciāla vadība
Ja apsverat JOMAS & BEACH RESIDENCE dzīvokļus kā ieguldījumu, jūs interesēs jūsu dzīvokļu komerciāla apsaimniekošana.
Pircējiem, kuri dzīvo sezonāli vai īsu gada periodu (piemēram, vasaras mēnešus), pārējo laiku - dzīvokli var efektīvi izīrēt, gūstot peļņu. Komerciālajā pārvaldībā jūs saņemat ikmēneša ienākumu deklarāciju no īrniekiem, kā arī dzīvokļa uzturēšanas izmaksas.

Ērtības

  • Autostāvvieta
  • Balkons, terase

Karte

Jomas iela 19, Majori, Jūrmala