Pārdod

Rīga

Maskavas 48, Centrs, Rīga

sqf 46 m2
2 / 6
3
Agrāk 19. gs. beigās un 20. gs. sākumā Rīgā lielu prestižu iemantojusi profesija – rēderi – kuģu kapteiņi, kuģu būvnieki un flotes īpašnieki. Rēderi gar Daugavmalu iegādājušies vai uzbūvējuši vairākus īres namus, tāpēc, lai godinātu brašos kuģiniekus, esam namu kompleksu pilnībā renovējuši un devuši tam nosaukumu Rēdera nami.

Mājoklis ar nākotni - tā ir Rēdera nama galvenā vērtība.
Saistībā ar Rail Baltic projektu tuvākajos 5 gados Rēdera namu apkārtnē Rīgas pilsēta prioritāri plāno veikt daudzus infrastruktūras uzlabojumus, piemēram, velo ielas, zaļās zonas, gājēju tilta izbūvi. Rezultātā gaidāms, ka šis rajons kļūs par pievilcīgāko mūsdienu cilvēku izvēli un iegūs straujāko attīstību visā Rīgā.

Projektā Rēdera nami piedāvājam piemērotus mājokļus moderniem pilsētniekiem. Projekta priekšrocības ir mobilitāte - iespēja ar kājām, auto vai velosipēdu dažu minūšu laikā nokļūt pilsētas centrā, Vecrīgā vai Pārdaugavā, kā arī piemērota vide mājas mieram un atpūtai – tepat Lucavsala un Promenāde, kur var doties nesteidzīgās pastaigās, kā arī Centrāltirgus un Nakts tirgus ar svaigu pārtiku. Pavisam netālu atrodas atjaunotais Spīķeru kvartāls, kas piedāvā plašu programmu kultūras dzīves baudītājiem. Projekts atrodas tikai dažu kvartālu attālumā no Rīgas visu stratēģisko ceļu krustpunktā – dzelzceļa stacijas, autoostas un jaunā megaprojekta - Rail Baltic pieturvietas.

www.latrealestate.lv
© Lat Real Estate

Ērtības

  • Pieejams lifts
  • Autostāvvieta
  • Mēbelēts

Karte

Maskavas 48, Centrs, Rīga