Izīrē

Rīga

Kalpaka 7, Centrs, Rīga

sqf 122 m2
1 / 6
Birojs atrodas Kalpaka Parka Rezidences atjaunotajā daļā. 4 darba telpas ar ierīkotu virtuvi vienā no telpām, 2 vannas istabas, grezns kamīns, iebūvēti drēbju skapji, signalizācijas sistēma, balkons iekšpagalma pusē. Šī biroja lielākā telpa ir visgreznākā visā birojā: telpas dzegas plastiskajam noformējumam izvēlēti klasicismam raksturīgi ornamenti un polihroms krāsojums; pagalma puses telpās plastiskā apdare aprobežojas ar griestu rozetēm, orķeļi veidoti ar vienkāršu ieloci.
Papildu nomas maksai jāmaksā maksa par ēkas uzturēšanu un apsaimniekošanu 4.12 EUR /m2 + PVN, kurā sevī ietver arī visus komunālos maksājumus, izņemot elektrību, kas tiek aprēķina saskaņā ar individuālā skaitītāja rādījumu.
Kopējais mēneša maksājums 1 722,64 EUR + PVN + elektrības maksājums.
“KALPAKA PARK RESIDENCE” Kalpaka bulvārī 7 ir dzīvojamā un biroju ēka, kas atrodas t.s. Rīgas bulvāru lokā, kam raksturīga jūgendstila arhitektūra. Ēka sastāv no 2 daļām — „vecā” ēka būvēta 1874.-1879. gadā klasiskā stilā, un tās projekta autors ir pazīstamais tā laika latviešu arhitekts J.F.Baumanis. 2004. gadā tika pabeigta vecās ēkas restaurācija un ēkas jaunā spārna celtniecība. Šobrīd ēkā ir 34 īres dzīvokļi un biroji. Ēkas īrnieku un nomnieku ērtībai ēkā strādā administratori jeb Concierge, kā arī tiek nodrošināts plašs pakalpojumu klāsts.
Šajā skaistajā ēkā tiek piedāvāti īres dzīvokļi un biroji nomai. Kopējā ēkas iznomājamā platība ir 2 976 m2.

Ērtības

  • Pieejams lifts

Karte

Kalpaka 7, Centrs, Rīga