Pārdod

Jūrmala

Bulduru prospekts 17/1, Bulduri, Jūrmala

sqf 118 m2
2 / 3
3
Kvartāls LEGEND. veido trīs daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Villa Churchill, Hepburn Villa, Villa Dietrich, privātā villa Villa Hemingway, club house ar restorānu-винотекой Villa Tiffany, kā arī infrastruktūra, kam nav analogu jūrmalas piekrastē.
Atrodas centrā, "zelta jūdzes", Jūrmalas, ko ieskauj respektabliem villām, kas kvartāls LEGEND. rada vienu vidi, kur visas detaļas atbilst visaugstākajiem standartiem komfortu un drošību, pasaules līmeņa arhitektūras un dizaina.
LEGEND. piedāvā lieliskus apstākļus netraucētai atpūtai un veselības stiprināšanai jūsu ģimenes locekļiem. Infrastruktūra ceturksnī - tas ir bērnu pilsētiņa, pludmale, SPA komplekss ar baseinu, pirtīm, terapijas istabas ar кардиотренажерным zāli un zāli, lai nodarbotos ar jogu un гимнастикои. Izsmalcinātā mūsdienīga arhitektūra, greznu interjeru, nevainojamu kvalitāti, būvniecības un apdares materiāli, dabas materiāliem un "zaļo" tehnoloģiju jomā, kā arī atbalsta dienests VIP līmeņa ļauj iedzīvotājiem LEGEND. dzīvot ērtu un elegantu dzīvi.
Četrstāvu ēkā ar panorāmas liftu paredzēts 6 apartamentiem no 60 m2 līdz 250 m2; numuros panorāmas tipa logi, plašiem balkoniem, terasēm vai ap to zemes gabalu. Griestu augstums dzīvokļos ir 3 metri. Pazemes autostāvvieta paredzēta 34 automašīnām.

OBJEKTA ID KODS:605.
© Lat Real Estate

Ērtības

  • Pieejams lifts
  • Autostāvvieta
  • Balkons, terase
  • Mēbelēts

Karte

Bulduru prospekts 17/1, Bulduri, Jūrmala