Pārdod

, ,

sqf 715 m2
5
Īpašnieks pārdod ekskluzīvu īpašumu Villa, Spānija, Denijas pilsēta, Marinas Forests zona.
Būvniecības gads: 1970.
Renovācija un rekonstrukcija: 2012.g.
1. Mājas platība: 715 kv/m.
2. Viesu mājas platība: 65 kv/m.
3. Bibliotēkas un vīna pagraba platība: 85 kv/m.
4. Pirts kompleksa platība: 28 kv/m.
Baseina zona: 12 m * 6 m * 2,00 h
Zemes platība: 2880 kv/m.
Pastaigas attālumā līdz jūrai: 50 m.
Atrašanās vieta: atrodas starp jūras pirmo un otro līniju.

1. Galvenajai mājai ir divi stāvi ar terasēm ar skatu uz kalniem un debeszilo jūru.
Pirmais stāvs ir sadalīts koplietošanas telpās: ieejas halle, kas apvienota ar kāpnēm un atpūtas zonu (ūdenspīpes istaba) ar apaļu iluminatoru griestos, plaša virtuve, ēdamistaba, atpūtas telpa, mākslas telpa ( galerija), birojs, ģērbtuve, guļamistaba, divas vannas istabas, koridors.
Otrais stāvs ir sadalīts: koplietošanas telpas: halle, guļamistaba nr 1 istaba ar lielu vannas istabu (vanna, duša), veļas telpa, guļamistaba nr 2, apvienota vannas istaba, terases! Mājas iekšējā apdare: grīdas (marmors un flīzes), sienas (krāsotas un tapetes), krāsoti griesti. Ārējā apdare: apmestas krāsotas fasādes sienas, sarkani jumta dakstiņi.
2. Viesu nams, sadalīts koplietošanas telpās: iela, šī ir grila zona ar āra nojumi.
mājas iekšpusē: dzīvojamā istaba apvienota ar virtuvi, vannas istaba (dušas kabīne), kabinets, guļamistaba. Iekšējā apdare, flīžu grīdas, krāsotas sienas. Ārējā apdare: apmestas krāsotas fasādes sienas, sarkani jumta dakstiņi.
3. Trešās ēkas unikalitāte ir bibliotēka ar kamīnu un vīna pagrabu, kurā atrodas ilggadējie vīni no visiem Spānijas un citu valstu reģioniem.Patīkami pārsteigs senas freskas un senatne, kā arī lietas, Bibliotēkas kopkrājumā apkopotas mēbeles, figūriņas, grāmatas u.c.!
4. Villas teritorijā atrodas arī pirts komplekss ar plašu atpūtas telpu un brīnišķīgu peldbaseinu!
5. Visa parka teritorija pa villas perimetru ir labiekārtota, ieskauta betona žogs ar dolomīta apdari, teritorija labiekārtota un apstādīta ar citrusaugļiem, ciedru, palmām, celiņi izklāti ar dolomīta akmeni un antīkiem sarkanajiem ķieģeļiem pastiprināti. uz sāniem. Villas teritorijā ir lietus nojume piecu vai sešu automašīnu novietošanai! Ieejas vārti ir aprīkoti ar vadības pulti!
6. Tehniskie dati: Apkure trīsfāzu elektrība, centrālais pilsētas ūdens, sava kanalizācija ar tīrīšanas sistēmu, kondicionieri, videonovērošanas sistēma, internets!
7. Netālu no Villas, tikai 50 metrus no Les Rotes pludmales, tādiem restorāniem kā El Pegolí un El Faralló.Dierogā pilsēta Denija ir sinonīms greznam dzīvesveidam, augstākās kvalitātes produktiem un senatnīgām pludmalēm. Tikai 2 km attālumā no Villa atrodas pilsētas centrs, kas piesaista ar savām dzīvīgajām ielām, vēsturiskām vietām un plašo izklaides piedāvājumu klāstu.
Tavs sapnis, mūsu pieredze: uzņēmums “LAT REAL ESTATE” palīdzēs īstenot Jūsu sapni!

Māja ir jākrāso iekšpusē un jāveic daži nelieli apkopes darbi.

(Piedāvājums pieejams)
 
Mēbeles, vīns, gleznas un viss pārējais mājas iekšienē nav iekļauts pārdošanas cenā.
Video turs: https://www.youtube.com/watch?v=YpmoibuJx7s&t=20s

Ērtības

Karte

, ,