Pārdod

Jūrmala

Bernatu 3, Vaivari, Jūrmala

sqf 230 m2
6
Ekomāja Jūrmalā, Lielupes krastā.
Mājas konstrukcijas: pamati monolīti uz pāļiem. Sienas izgatavotas no līmēta lamināta, siltināta ar akmens vati un apšūta ar kokmateriālu ēkas fasādes pusē. Jumts ir vācu keramikas dakstiņi. Logi un durvis koka profila ozols ar trīskāršu stiklojumu.
Augsti efektīva apkures sistēma - gāzes katls, saules kolektors un kamīns ar siltummaini apvienoti vienā apkures sistēmā ar vācu Solvix iekārtu, kuras automatizācija ļauj efektīvi izmantot siltumu.
Māja atrodas gleznainā vietā Lielupes augstajā krastā. Ir piestātne. Ērta vieta ūdens transportam. Pie mājas ir skaista atpūtas zona ar dīķi. Objekta robežai piegulošā teritorija ietilpst parka zonā. Ideāla upes, jūras, ekoloģiski tīras dabas un attīstītas infrastruktūras kombinācija.
Ciematā ir 5 mājas, iekšējā un perimetra signalizācija, videonovērošanas sistēma, teritorija ir apkalpota.
Pirmajā stāvā - koridors, viesistaba ar kamīnu, virtuve, vannas istaba, garāža, izeja uz atpūtas zonu.
Otrajā stāvā - 3 guļamistabas, divas vannas istabas, ģērbtuve, divi balkoni.
Māja tiek piedāvāta bez apdares. Mēs varam veikt apdari.
Unikāla atrašanās vieta
Jūrmalā, Asaru stacijā atrodas māju ciemats, kas būvēts no līmētajiem kokmateriāliem, apdarināts ar akmeni un aprīkots ar jaunākajiem sasniegumiem energotaupības jomā. Pāri ceļam ir priežu mežs, aiz kura stiepjas Baltijas jūra. Ideāla upes, jūras, ekoloģiski tīras dabas un attīstītas infrastruktūras kombinācija.
IR PIESTĀTA. UPES DZIĻUMS PIEPIETESTĒS 3-4 m.UPES VIDUS - LĪDZ 9 m. IESPĒJAMS ŪDENS TRANSPORTU PACELT UN NOLAIST. PA UPĒM BEZMAKSAS IZEJA UZ JŪRU. JAHTKLUBA TUVUMĀ.
Mājas cena bez apdares – 275 000 EUR
Apdari veicam pēc pircēja gaumes
Nekustamā īpašuma nodoklis – 240 EUR/gadā
Komunālie maksājumi un uzturēšana vidēji - 400 EUR/mēn.

OBJEKTA ID KODS: 1238.
Lat Real Estate.

Ērtības

Karte

Bernatu 3, Vaivari, Jūrmala