Pārdod

Rīga

Jūrkalnes 87, Pleskodāle-Šampēteris, Rīga

sqf 287 m2
4 / 4
4
Netālu no Rīgas lidostas Šampetera Pleskodāles rajonā piedāvājam pārdošanai ekskluzīvu, četru istabu, divstāvu dzīvokli ar kopējo platību 286,6 kv/m, ieskaitot terases, četrstāvu mājas ceturtajā stāvā. ēka projektā "Jurkalnes Pērle" par īpašnieka cenu. Māja tika nodota ekspluatācijā 2007. gadā. Cenā iekļauta pazemes autostāvvieta un saimniecības telpa.
Zeme zem mājas nav īpašumā, nomas maksa mēnesī 120,00 EUR. Šo jautājumu var atrisināt, iegādājoties zemes daļu.
 
Dzīvoklis ir sadalīts zonās!
Dzīvokļa pirmais stāvs: apvienota viesistaba ar virtuvi un
     izeja uz terasi, halle, viesu vannas istaba.
Dzīvokļa otrais stāvs: Halle, kabinets, guļamistaba, bērnistaba, diezgan plaša vannas istaba (ar divām pirtīm, viena no tām krievu-somu, otra turku hammam), dušas telpa, iebūvēta stūra vanna un buduārs). Ne mazums raksturīgi no guļamistabas, bērnistabas un vannas istabas un halles, ir izeja uz terasi, kas atrodas ap dzīvokļa otrā stāva perimetru ar platību 143 kv/m. Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku.

Mājā ir gāzes apkure, pilsētas ūdens, ūdens filtri. Videonovērošana pa visu mājas teritorijas perimetru un pazemes autostāvvieta, mājas pagalmā ir rotaļu laukums. Varam runāt par saprātīgu piedāvājumu cenu.
Papildus informācija par šo objektu - (komunālie maksājumi, dzīvokļa plāns, nekustamā īpašuma nodoklis, zemesgrāmata) pēc pieprasījuma pēc dzīvokļa apskates.
Vai jūs interesē šis īpašums? Raksti vai zvani sludinājumā zemāk norādītajiem kontaktiem.

OBJEKTA ID KODS: 1231.
Lat Real Estate.

Ērtības

  • Pieejams lifts
  • Autostāvvieta
  • Balkons, terase
  • Mēbelēts

Karte

Jūrkalnes 87, Pleskodāle-Šampēteris, Rīga