Pārdod

Rīga

Baznīcas 27, Centrs, Rīga

sqf 85 m2
5 / 5
3
Par īpašnieka cenu piedāvājam iegādāties trīs istabu dzīvokli ar kopējo platību 95 kv/m renovētas Ulmaņlaika piecstāvu ēkas piektajā stāvā. Arhitekts: Rūdolfs Philips Donbergs.mPirmo reizi sarakstos Baznīcas iela tika minēta jau 1813. gadā ar Jaunās Baznīcas ielas  jo 1813. gadā tika apstiprināts Rīgas priekšpilsētas renovācijas plāns, kurā tika izbūvēta Rīgas priekšpilsēta. tika plānota jauna baznīca. 1869. gadā ielu sauca par Baznīcas ielu, jo Vecās Ģertrūdes baznīca jau bija uzcelta. Ielu 1941 vienkārši pārdēvēja par E. Veidenbauma ielu. Vācu okupācijas laikā ielu sauca par Loudonstrasse (Loudon Straße, par godu feldmaršalam un ģenerālim Gideonam Ernstam Brīvkungam fon Laudonam). 1944. gadā iela atkal saņēma E. Veidenbauma ielas nosaukumu. 1994. gadā ielai tika atgriezts Baznīcas ielas nosaukums. Mūsdienās moderns rajons, ar daudziem birojiem, restorāniem, kafejnīcām, veikaliem.
Dzīvokļa apraksts:
Priekšnams ar pēc pasūtījuma izgatavotiem iebūvētiem skapjiem, viesistaba apvienota ar virtuvi, iebūvēta virtuve ar visu tehniku, darba zona, guļamistaba ar iebūvētiem skapjiem, apvienota vannas istaba ar dušu, akmens vanna, izlietne, tualete.
Apdare:
Grīdas pa visu dzīvokļa perimetru ir parkets (ozolkoka šefrons), griesti nomainīti, griestu augstums 2,95 ar 1913. gada saglabājušos apmetumu, koka trīskameru stikla pakešu logi ar iebūvētiem antīkiem rokturiem, jauni vācu akumulatori, nogludinātām - izlīdzinātām sienām ir ideāls matēts gaiši pelēks spīdums, vannas istabas apdare balts marmors.
Dzīvokļa logi ir vērsti uz austrumiem.

OBJEKTA ID KODS: 1205.
Lat Real Estate.

Ērtības

  • Mēbelēts

Karte

Baznīcas 27, Centrs, Rīga