Izīrē

Rīga

Brīvības 171, Centrs, Rīga

sqf 118 m2
2 / 6
ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: NOMAS ATLAIDE!!

– Noslēdziet nomas līgumu uz vienu gadu – saņemiet divu mēnešu nomas atlaidi
– Noslēdziet nomas līgumu uz diviem gadiem – saņemiet papildus viena mēneša nomas atlaidi

Piedāvājums ir spēkā attiecībā uz nomas līgumiem, kas noslēgti līdz 2022. gada oktobra beigām.

Nomai tiek piedāvāts jauns 118.3 kvm plašs (t.sk. 25.5 kvm koplietošanas telpas) atvērta plānojuma birojs ar pilnu apdari ēkas 2.stāvā. Biroja panorāmas logi vērsti uz Indrānu ielu. Biroja plānojums pielāgojams nomnieka vajadzībām. Stāva koplietošanas telpās ietilpst pilnībā aprīkota virtuves telpa, četri sanitārie mezgli, kas ir koplietošanā ar citiem šī stāva nomniekiem.

Biroja nomniekam ir tiesības nomāt vienu garantētu autostāvvietu pazemes stāvā (nomas maksa – 70.00 EUR + PVN mēnesī).

Ēkā pieejams Rimi pārtikas preču veikals, apsardzes sistēma, videonovērošana, administratore ēkas pirmā stāva vestibilā; ēkā ir 2 lifti, pieejams Tet un Bite optiskais internets, pazemes autonovietne, velonovietne, ēkas nomniekiem ir iespēja izvietot sava uzņēmuma izkārtni – gaismas kasti uz ēkas fasādes.

Ēkā ierīkota Rīgas Siltums apkure, centralizēta dzesēšanas sistēma ar iespēju nodrošināt nepieciešamo temperatūru katrā telpā, piespiedu ventilācija, atverami logi, iekļūšana birojā ar magnētiskajām kartēm.

Papildus nomas maksai – maksa par ēkas uzturēšanu un apsaimniekošanu 3.30 EUR/kvm + PVN, un maksājums par komunālajiem pakalpojumiem.

OBJEKTA ID KODS:1185.
© Lat Real Estate

Ērtības

  • Pieejams lifts

Karte

Brīvības 171, Centrs, Rīga