Izīrē

Rīga

Kalpaka 7, Centrs, Rīga

sqf 135 m2
2 / 6
3
ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: ĪRES MAKSĀJUMA ATLAIDE!!

– Noslēdziet īres līgumu uz vienu gadu – saņemiet divu mēnešu īres maksājuma atlaidi

Piedāvājums ir spēkā attiecībā uz īres līgumiem, kas noslēgti līdz 2022. gada novembra beigām.

Elegants dzīvoklis, kas atrodas Kalpaka Parka Rezidences atjaunotajā daļā, ēkas 2. stāvā. 3 telpas, 2 guļamistabas, pilnībā aprīkota virtuve, vannas istaba un tualetes telpa ar dušu, kamīns, iebūvēti drēbju skapji, balkons uz iekšpagalmu. Vienā no telpām izveidots savdabīgs neorokoko salons, kas raksturo 20.gs.20.gados pastāvošo interesi par rokoko formām. Telpas tēlu veido kombinēti izteiksmes līdzekļi – izsmalcināta sienu, griestu, durvju plastika papjē-mašē tehnikā, polihroms krāsojums ar bagātīgi bronzētām detaļām, atbilstoša stila podiņu krāsns – kamīns, vairogparkets, oriģinālas eklektikas divvērtņu durvis uz blakustelpu ar plastisku dekoru, durvis uz vestibilu no telpas puses maskētas, iekļaujot tās sienu rāmju sistēmā. Blakus telpā – grezna telpiska plastiskā rozete. Pagalma puses telpās plastiskā apdare ir vienkāršāka.

Ēkas īrnieku un nomnieku ērtībai dienas laikā ēkā strādā administratore jeb Concierge, kas nodrošina plašu pakalpojumu klāstu. Nakts laikā – dzīvā apsardze. Ēkas pagrabstāvā aprīkota sporta zāle. Tuvākās autostāvvietas atrodas N. Rēriha ielā vai zem Kongresu nama.

Papildus īres maksai jāmaksā maksa par ēkas uzturēšanu un apsaimniekošanu, kura sevī ietver arī visus komunālos maksājumus, izņemot elektrību, kas tiek aprēķina saskaņā ar individuālā skaitītāja rādījumu.

Kopējais mēneša maksājums 2 061.45 EUR + maksa par patērēto elektrību.

Lat Real Estate
ID KODS 1180.

Ērtības

  • Pieejams lifts
  • Balkons, terase
  • Mēbelēts

Karte

Kalpaka 7, Centrs, Rīga