Izīrē

Rīga

Strēlnieku 5, Centrs, Rīga

sqf 134 m2
1 / 7
Unikālajā projektā HOFT – House of the Flying Trees, Strēlnieku ielā 5, ilgtermiņa īrei tiek piedāvāta komerctelpa 134 kv.m. ofisam, veikalam, studijai vai skaistumkopšanas salonam.
Komerctelpa tiek piedāvāta ar pelēko apdari un brīvu plānojumu.
HOFT - zaļā dzīvesveida, cieņas pret pilsētas vēsturi un mūsdienu arhitektūras trīsvienība.
Centrālajā fasādē, mājas pagalmā, terasēs un papildu konstrukcijās, izmantojot speciālu stiprinājumu sistēmu dažādos līmeņos, tiek uzstādīti skujkoki: ciedrs, kalnu priede, dažādi „bonsai” koku veidi, tādējādi radot privātu parku mājas iedzīvotājiem – zaļu oāzi pašā pilsētas centrā. Tās ir pārdomas par tēmu „kā mēs varam ne tikai saglabāt dabu pilsētā, bet arī to pavairot, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas”. Instalācija rada neparasti spēcīgu iespaidu, koki it kā aug dabiskā vidē, kalnu augstienēs un nogāzēs.
Projekts HOFT atrodas pēc adreses: Strelnieku ielā 5, labiekārtotā teritorijā, kuras platība ir 1212 m2. Projekts sastāv no divām 7-stāvu dzīvojamam daudzdzīvokļu mājam, kuras savieno pazemes autostāvvieta 23 automobiļiem. Ēka Strelnieku ielā – rekonstruējamais arhitektūras piemineklis ar piebūvētiem diviem stāviem. Ēka pagalmā – jauna ēka. Projektā ir 42 dzīvokļi, dzīvokļu platības: no 76 m2 līdz 232 m2, ar apvienošanas iespēju. Visiem dzīvokļiem ir balkoni, kuru platība ir ne mazāka par 1, 80 m, lieli gaiši logi un logi līdz grīdai ar grezniem skatiem uz pagalmu un kokiem. Griestu augstums 2, 90 m, jumta stāvos – 3, 00 m. HOFT tehnisko uzdevumu projektēšanas procesā visi parametri ir pārspējuši Eiropas Savienības Būvniecības noteikumus, atbilstot augstākajām drošības un komforta prasībām, tādējādi iekļaujot HOFT starp Premium klases projektiem.

© Lat Real Estate.
ID KODS: 1111.

Ērtības

  • Pieejams lifts

Karte

Strēlnieku 5, Centrs, Rīga