Izīrē

Rīga

Ausekļa 4, Centrs, Rīga

sqf 125 m2
3 / 7
4
Tiek izīrēts 4 istabu dzīvoklis unikālā dzīvojamā ēkā. Ekskluzīvais mazo dzīvokļu projekts "Aleksandra Apartments" atrodas pašā Rīgas klusā centra sirdī. Māja atrodas prestižā vēstniecību rajonā, visu centrālo parku tuvumā, 5 minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas. Gandrīz visi izklaides industrijas objekti, sociālā un kultūras infrastruktūra atrodas pastaigas attālumā. Jūrmala un Starptautiskā lidosta atrodas 20 minūšu automašīnas brauciena attālumā.
Kompleksa arhitektūras koncepcijā apvienotas divas ēkas - fasāde (celta 1900. gadā, pilnībā atjaunota) un iekšēja mūsdienīga ēka. Ēkas ir savstarpēji savienotas ar piekārtu sākotnējā dizaina platformu-celiņu, kas vienlaikus kalpo arī kā iekšpagalms. Projekts iedzīvotājiem piedāvā maksimālu komfortu: konsjerža pakalpojumi, lifts, sauna, neliela trenažieru zāle, atpūtas telpa un cigāru telpa pagrabā, pazemes autostāvvieta.
Dzīvoklis ar iekšējo apdari, virtuvi, mēbelēm, atrodas jaunā ēkā, 3. stāvā. Dzīvojamā istaba ir apvienota ar virtuves zonu, drēbju skapi, 3 guļamistabām (vienā no guļamistabām ir liels iebūvēts skapis, vannas istaba ar dušu), otrā vannas istaba ar vannu un trešā viesu vannas istaba. Dzīvoklī ir gaisa kondicionieri un rekuperators pastāvīgai svaiga gaisa cirkulācijai.

www.latrealestate.lv
© Lat Real Estate
ID-Kods 1025

Ērtības

  • Pieejams lifts
  • Autostāvvieta
  • Balkons, terase
  • Mēbelēts

Karte

Ausekļa 4, Centrs, Rīga