Pārdod

Garkalnes nov.

Meldru iela 2, Langstiņi, Garkalnes nov.

sqf 350 m2
7
Pārdod Savrupmāju Langstiņu ezera krastā (pirmā līnija). Prestižs rajons 5 minūšu brauciena attālumā no Rīgas. Gleznaina vieta ar dabisku meža ainavu un skatu uz ezeru.
Teritorija pieder Latvijas īpaši aizsargājamām dabas zonām. Tieši pie teritorijas ir sastopami meža dzīvnieki. Lieliska mierīga sajūta no dabas baudīšanas.
Liels stiklojums visos stāvos. Elegantas terases ar skatu uz ezeru vairos Jūsu prieku uzturēties mājā jebkuros laika apstākļos un jebkurā gada laikā.
Savrupmāja tika uzcelta pēc autora projekta, un tā sastāv no plašas viesistabas ar kamīnu, ēdamistabas, lielas virtuves, trīs guļamistabām, vairākām vannas istabām, divām ģērbtuvēm, viesu istabas (kabineta), tehniskajām telpām un garāžas.

Pirmais stāvs: Pirmajā stāvā atrodas liela virtuve un ēdamistabas zona ar apaļu galdu, kā arī citas telpas.

Otrais stāvs: Ēkas otrajā stāvā atrodas halle ar kamīnu un divas istabas.

Trešais stāvs: mājas saimnieku guļamistaba aizņem gandrīz visu trešo stāvu. Trešajā stāvā ir arī lielas atsevišķas vīriešu un sieviešu vannas istabas un viena dzīvojamā istaba.

Mājā atrodas 4 tualetes, 3 vannas istabas, saunas telpa, apsildāma garāža divām automašīnām, veļas mazgātava ar atsevišķu ieeju, saimniecības telpas.
Mājas interjers ir veidots mūsdienu klasiskā skandināvu stilā. Veicot savrupmājas būvniecī bu, tika izmantoti videi draudzīgi materiāli (minimāla ģipškartona izmantošana). Augsti griesti.
Ēka ir pieslēgta centralizētiem gāzes, elektrības un kanalizācijas tīkliem, ūdens apgāde tiek nodrošināta no teritorijas vietējā dziļurbuma (ūdens ir ļoti kvalitatīvs - bagāts ar mikroelementiem), un zāliena laistīšanai ir nodrošināta atsevišķa ūdens padeve no ezera.
Mājai tiek nodrošināta augsta energoefektivitāte. Savrupmāja tiek apsildīta ar gāzi - ir uzstādīts jaudīgs gāzes katls.
Pateicoties augstas kvalitātes materiāliem (ārsienu biezums ir gandrīz pusmetrs) un pārdomātam arhitektūras risinājumam, savrupmāja ir ļoti ekonomiska tās uzturēšanā un ekspluatācijā.
Māja ir daļēji mēbelēta, sadzīves tehnika (trauku mazgājamā mašīna, plīts, cepeškrāsns, ledusskapis, vairākas saldētavas, veļas mazgājamā mašīna utt. ). Ir uzstādīta ugunsgrēka un apsardzes signalizācija. Zālāju pļauj automātiskais robotizētais zāles pļāvējs. Respektabli kaimiņi.
Pastaigas attālumā at rodas veikals, bērnudārzs, sabiedriskais transports. Skola atrodas 3 km attālumā. Līdz Rīgas robežai Juglā - apmēram trīs kilometri, līdz Rīgas centram - 12 kilometri.

Rēķini: gāze 150 € / mēnesī, elektrība 55 € / mēnesī.
Ēkas tips: savrupmāja
Būvniecības gads: 2015.

OBJEKTA ID KODS:1017.
Lat Real Estate.

Ērtības

Karte

Meldru iela 2, Langstiņi, Garkalnes nov.